Telefon: 32 455 48 55

31. Koncert Zespołu Miraż

dziewczynka, którą niesie tłum na rękach

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncerty Zespołu Tanecznego Miraż. Wydarzenie zostało zaplanowane na 24 czerwca na godz. 15:00 i 18:00.

Zespół taneczny Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 31 lat. Ma na swoim koncie niezliczone nagrody z zawodów o randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Założycielami zespołu są śp. Ryszard Kozłowski i obecna szefowa grupy Lenka Krčovà. Koncert jest niepowtarzalną okazją, by zobaczyć wszystkie mistrzowskie choreografie w przepięknej scenicznej aranżacji.

- Podczas koncertu zespół zaprezentuje choreografie, nad którymi w tym roku pracował podczas treningów. Układy przygotowali trenerzy zespołu: Lenka Krčovà, Dominika Pławna, Izabela Barska-Kaczmarczyk, Anna Cielemęcka, Evgeniya Makeeva-Wyputa, Zuzanna Halfar, Antonina Nowak, Julia Wolny. Pod kątem akrobatycznym tancerzy przygotował Marcin Kost oraz Emilia Krzyształa, natomiast pod kątem baletowym Evgeniya Makeeva-Wyputa i Zuzanna Wójtowicz – mówi Dominika Pławna, instruktor Mirażu.

Obecnie w Mirażu tańczy ponad setka dzieci i młodzieży. Prócz zajęć tanecznych, podczas których ćwiczą swoje choreografie, mają dodatkowe treningi z tańca klasycznego oraz akrobatyki. Miraż jest marką samą w sobie, a o istnieniu zespołu nie trzeba nikomu mówić. Zespół jest znany nie tylko w mieście, ale w całej Polsce i zagranicą.

- Serdecznie zapraszam na koncert Mirażu 24 czerwca do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Gwarantuję, że będzie to pokaz taneczny na najwyższym poziomie. Zespołowi już dziś życzę kolejnych lat owocnej pracy i następnych wspaniałych koncertów, które są powodem do dumy całej wodzisławskiej społeczności – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki.

Patronat medialny nad koncertem objął portal tuwodzislaw.pl.

Bilety na koncert w cenie 30 zł są będą do nabycia w kasie WCK i sprzedaży online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.