19. Gala Taneczna MIX

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 19. Galę Taneczną MIX, jedną z największych imprez tanecznych na południu Polski. Impreza odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia br.

Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy powalczą o najwyższe trofea w trzech kategoriach tanecznych: street dance, show dance i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK. Koordynatorem tej tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

- Wydarzenie to co roku cieszy się dużym zainteresowaniem grup tanecznych z wielu polskich miast. Po raz kolejny Wodzisław Śląski stanie się roztańczonym centrum naszego regionu - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wodzisławska Gala to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach, domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli.

 

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

Warunki uczestnictwa (pobierz)

Karta zgłoszeniowa (pobierz)

 

Poniżej galeria z poprzedniej edycji.

Galeria