To mało powiedziane!

Jeśli nie wierzysz, że śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania, to nie może Cię zabraknąć na tym występie! Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na komediowy wieczór z teatrem improwizacji „To Mało Powiedziane”, który odbędzie się w sobotę, 29 września br. o godz. 18:00 w WCK.

„Improwizowany show” to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza. Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Będzie nieprzewidywalnie, zabawnie i niepoprawnie!

Teatr improwizacji „To Mało Powiedziane” zajmuje się improwizacją komediową. Aktorzy tworzą cuda z sugestii publiczności. Wychodząc na scenę, nigdy nie wiedzą, co się wydarzy. Na oczy nie widzieli scenariusza i nie wiedzą, co to duble. By grać, używają spontaniczności i uważnej obserwacji. Wszystko dzieje się na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nie ma dwóch takich samych spektakli. Daje to pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co publiczność tego dnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie WCK oraz TUTAJ.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.
Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.