Krzysztof Zalewski w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk zawita do Wodzisławia Śląskiego w ramach nowej trasy koncertowej promującej jego płytę „Złoto”. Artysta wystąpi w Wodzisławiu Śląskim 2 marca 2019 r., o godz. 18:00.

Krzysztof Zalewski to prawdziwa sceniczna bestia. Wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista ogłasza właśnie marcową trasę, która podsumowuje jego dotychczasowe koncertowe poczynania, ale co najważniejsze, podczas koncertów fani będą mogli usłyszeć premierowe utwory zapowiadające nową płytę.

Trasa koncertowa zaplanowana na 2019 rok promuje album artysty „Złoto”. Autorska płyta Zalewskiego to pełny wachlarz emocji i muzycznych wrażeń, które razem układają się w zaskakująco spójny złoty środek. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez dziesiątki tysięcy fanów na koncertach w całej Polsce. Na koncercie, obok ballad, usłyszymy też dynamiczne utwory. Nie zabraknie też utworów znanych z albumu „Zelig”.

- Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój. Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce! – mówi Krzysztof Zalewski.

- Krzysztof Zalewski jest dzisiaj bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych polskich wykonawców. Jego koncert w Wodzisławiu Śląskim będzie z pewnością wielką atrakcją nie tylko dla fanów artysty – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.