Kino

Repertuar kina Pegaz na lipiec

W lipcu kino Pegaz proponuje wakacyjne seanse dla dzieci, filmy w ramach Wtorkowego Kina Konesera - we wtorki o 19:00 oraz seanse w weekendy.

Wakacyjne Kino Pegaz

Z myślą o małych widzach Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało ciekawą ofertę filmową.

„Mia i biały lew” - 19.07 g. 10:00 - Wakacyjne Kino Pegaz

Kino Pegaz zaprasza na film o niezwykłej przyjaźni ze specjalnym udziałem Martyny Wojciechowskiej. „Mia i biały lew” to wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa.

Premiera: „Trafikant” - 19,20,21.07 g. 17:00

Oparta na bestsellerowej powieści autorstwa Roberta Seethalera, która została wydana w Polsce w lutym 2018 roku, wzruszająca historia niezwykłej przyjaźni młodego chłopaka z twórcą psychoanalizy Zygmuntem Freudem na tle burzliwych czasów w Wiedniu w latach 30. Film Nikolausa Leytnera to jedna z ostatnich ról wybitnego aktora Bruno Ganza.

„Pech to nie grzech” - 19,20,21.07 g. 19:00

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na film Ryszarda Zatorskiego „Pech to nie grzech”. Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce.

„Litość” - 28.07 g. 17:00

45-letni prawnik żyje ze swoim nastoletnim synem w zadbanym domu. Jest zdrowy, ma przyjemną aparycję i ogólnie dobrze mu się powodzi. Jego włosy są perfekcyjnie ostrzyżone i ufryzowane. Jednakże jego żona od wielu lat przebywa w prywatnej klinice. Jest w śpiączce po ciężkim wypadku.