Galerie

Zabawy taneczno-ruchowe - Wakacje z WCK

W rytm dobrej muzyki można bawić się fantastycznie. Przekonali się o tym uczestnicy zajęć taneczno-ruchowych, do udziału w których zaprosiło najmłodszych Wodzisławskie Centrum Kultury.

Skrzynki perspektywiczne - Wakacje z WCK

Wyglądające na pozór nieatrakcyjnie z zewnątrz, wewnątrz skrywają wielkie tajemnice - skrzynki perspektywiczne. O jakość i technikę ich wykonania zadbała Katarzyna Cyganek, która na zajęcia z dziećmi w ramach Wakacji z Wodzisławskim Centrum Kultury przyjechała aż z Chorzowa.

DIY - Wakacje z WCK

Bezpiecznie i kreatywnie - tak było podczas zajęć DYI. Wszystko dzięki wizycie Patryka Błasika z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Dzieci dowiedziały się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą czyhać na nie podczas wakacji, a następnie wykonały nietuzinkowe pudełka.

Malowane na drewnie - Wakacje z WCK

"Malowane na drewnie" to tytuł warsztatów artystycznych, podczas których dzieci ozdabiały drewniane artykuły dekoracyjne, a następnie wykonywały do nich torebki prezentowe.

Pomysłowe upominki - Wakacje z WCK

"Pomysłowe upominki" - czyli co można stworzyć za pomocą kilku produktów.Ppodczas Wakacji z Wodzisławskim Centrum Kultury dzieciaki popisały się nie lada kreatywnością.